0

0 ürün - 0,00TL Kasaya Git

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Bizim Hikayemiz

Ege'nin Kalbi

1940'lı yılların başında verimli toprak arayışının sonucunda, Antalya Akseki' de başlayan ve Manisa’ nın tam ortasında son bulan bir yolculuğun hikayesi. Yarım asırdan biraz fazla zamandır bekleyen manevi mirasın sonucu aslında. Büyükbabamızın hayali… Ege’ nin en verimli ovasının bizlere sunduğu sonsuz nimetlerine bir teşekkür bizim yaptığımız. Milyonlarca insan ve sahip oldukları araçlardan uzak, herkesin imrenerek baktığı ve özlediği o sakin, kendi halinde tamamen tabiatın mucizesi olan muhteşem eserlerin hepimiz için daha doğal, daha lezzetli, daha güzel kokan ve sofralarımıza sağlık getiren ürünlerin son hali.

Kendimiz için İstediklerimizi Sizin İçin de İstiyoruz.

Bize bırakılan bu mirasın ne kadar kıymetli ve değerli olduğunu biliyoruz, öncelik olanın bu mirasa sadık kalınması gerektiğinin farkındayız. Ve bu yüzden kendimiz için istediğimiz ve tükettiğimiz hiçbir ürünün dışında sizler için üretim yapmıyoruz.

Bildiklerinizi değiştirmeye hazır olun…

Doğallık, saflık, lezzet, kalite. Bu kavramları yeniden gözden geçirme vakti geldi. Zeytin, Zeytinyağı ve tüm ürünlerimiz ile bildiklerinizi değiştirmeye hazır olun. Bizimle her konuda hiç çekinmeden irtibata geçmenizi dileriz.